وکیل امور قراردادها
دکمه اشتراک گذاری تلگرام

وکیل قراردادها


وکیل قراردادها

(وکیل قراردادها) در واقع یک وکیل پایه یک دادگستری است که به طور تخصصی در زمینه تنظیم انواع قراردادها، توافق نامه ها، پیمان ها خدمات حقوقی تخصصی ارائه می دهد. تصور نکنید که هر وکیلی ولو وکیل دارای ۳۰ سال سابقه می تونه یک صفحه قرارداد بنویسه. هر حقوق دان و وکیلی لزوماً نمی تونه قراردادنویس باشه!!

وکیل متخصص تنظیم قرارداد موضوع کاری شما با طرف مقابلتان را در قالب یک قرارداد حقوقی محکم طراحی و تنظیم می نماید که در واقع آن قرارداد یک قانون بین دو طرف است. وکیل امور قراردادها توانایی پیش بینی موارد اختلاف انگیز و شناسایی نقطه کورهای حقوقی رابطه کاری و تجاری دو طرف را دارد و راه حل حقوقی مناسب آن را پیدا می نماید.

(وکیل امور قراردادها) در کلیه زمینه های حقوقی ذیل به طور تخصصی فعالیت دارد و شما می توانید از هر یک از این موارد استفاده نمایید :

 ۱) تنظیم قراردادها 

تنظیم حقوقی انواع قراردادهای ملکی، ساختمانی، شراکت کاری، خرید و فروش، اجاره، مشارکت مدنی، مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، سرمایه گذاری و غیره.

 ۲) مشاوره حقوقی، تنظیم دادخواست و لایحه دعاوی مربوط به قراردادها 

مشاوره حقوقی جهت راهکارهای قانونی تامین نقطه نظرهای طرفین معامله و انعقاد قرارداد، مشاوره حقوقی در زمینه نحوه تنظیم قرارداد و متمم ها و الحاقیه های قرارداد و یا تفسیر حقوقی قرارداد، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه در دعاوی قراردادها.

 ۳) وکالت دعاوی مربوط به قراردادها 

وکالت در طرح دعوا و یا دفاع از دعوا در خصوص کلیه دعاوی مربوط به اختلافات ناشی از قراردادها اعم از ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، خسارات قراردادی، الزام به انجام تعهدات قرارداد و غیره.

 ۴) داوری در اختلافات مربوط به قراردادها 

بهترین شیوه حل و فصل اختلافات قراردادی، رجوع به داوری یک وکیل متخصص قراردادها است. این نشان دهنده تدبیر شماست که جهت حل و فصل اختلاف خود با طرف قرارداد، شرط داوری نمایید و یا اختلاف ایجاد شده خود را به داوری یک وکیل قراردادها به عنوان داور مرضی الطرفین و یا داور اختصاصی خود ارجاع دهید. مطمئن باشید این راه نتیجه بخش تر و کم هزینه تر و کم استرس تر خواهد بود. اگر داور قرارداد یک فرد عادی غیر حقوقی انتخاب شده است، برای نگارش حقوقی متن رای داوری از وکیل امور قراردادها تنظیم پیش نویس رای داوری را بخواهید.

خسرو صالحی (کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران و وکیل امور قراردادها) در کلیه زمینه های فوق، خدمات حقوقی تخصصی خود را به مردم عزیز و شرکت ها و مدیران ارائه می نماید.

آدرس : تهران – بلوار کشاورز – خیابان وصال شیرازی – پلاک ۶۲ – طبقه ۳ – واحد ۹ 

تلفن : ۰۹۱۲۱۳۹۲۳۲۸ – ۸۸۹۷۹۵۷۱ ۰۲۱

ایمیل : khosro_salehi@yahoo.com

بیشتر بدانید :   تفاوت وجه التزام با ضمانت حسن انجام تعهد

سوالات کاربران


۱۵ سوال ارسال شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. hezha گفت:

  سلام من یە قرارداد فروش نرم افزار لازم دارم کە رسمی باشد واسە خارج از ایران

 2. تارک گفت:

  سلام, ماگروهی شامل ۴۶۳ نفر هستیم,شرکتی به نام ایریک با گرفتن حق خدمات و حق بیمه متعهد شده که خدمات بیمه های درمانی را به ما ارایه دهد,
  محل فعالیت این شرکت شهر اصفهان است, اما همه این ۴۶۳نفر مشهدی هستند , یعنی هیچ گونه خدماتی دریافت نمیکنن, و همچنین قراردادی هم که این شرکت با بیمه ایران برای خدمات بیمه درمان تکمیلی بسته به علت ندادن حق بیمه متوقف شده, حال سوال من اینست که ما چطور میتوانیم از این شرکت شکایت کنیم, ممنون میشم راهنمایی نمایید

 3. محمد مهدی دلخواه گفت:

  باسمه تعالی باتبریک اعیاد گذشته و پیش رو از این منش زکوه العلم نشره لذت بردم خدا میداند قصد مداهنه ندارم لیکن براساس لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق به نان حلال پدر و شیر پاک مادر محترمتان درود میفرستم و آرزوی عاقبت بخیری برای شما و خانواده محترمتان دارم. دلخواه

 4. حکمت شهنی گفت:

  با سلام ……..اینجانب دارای مدرک کارشناسی وکارشناسی ارشد حقوق هستم وبه استاند بخشنامه ثبت شرکتها که برای ثبت موسسه حقوقی نیازی به پروانه وکالت نیست موسسه حقوقی ثبت کردم حال نمونه قرارداد موسسه حقوقی با وکیل دادگستری میخواستم لطفا راهنمایی کنید وایا با موکل هم باید قرارداد داشته باشم …..با امتنان

  • وکیل امور قراردادها گفت:

   با سلام؛
   نمونه چنین قراردادی خیلی دقیق و کامل در بازار وجود ندارد و باید طراحی و تنطیم شود. اگر بخواهید با موکل مستقیما طرف حساب باشید باید موسسه با موکل قرار تنظیم کند.

 5. محمود گفت:

  در املاکی قراردادی مبایعه نامه آپارتمان تنظیم شده ارزش کل ملک ۹۰ میلیون تومان
  به درخواست فروشنده به املاک دیگری جهت تحویل ساختمان رفته ایم متاسفانه فروشنده در موقع تحویل کم و کسری در وصل امتیازات و انشعابات دارد و مبلغ ۳ میلیون چک از بنده گرفته و قولنامه بنده را گرو نگه داشته و هنوز امتیازات وصل نیست و قولنامه مرا نمی دهد چه باید کرد

  • وکیل امور قراردادها گفت:

   با سلام؛
   عدم وصل انشعابات در حکم عدم تحویل آپارتمان و نقض تعهد فروشنده است و نسخه قولنامه خریدار نیز در دست فروشنده امانی است و باید مسترد نماید والا خیانت در امانت است.

 6. محمد گفت:

  سلام جناب آقای صالحی
  حضرتعالی در خصوص قراردادهای تجاری بین المللی نیز تخصص و امکان اظهارنظر دقیق دارید؟

 7. سمیرا گفت:

  سلام
  ببخشید قرارداد انتقال دانش فنی در خصوص یک دارو می خواستم. لطفا راهنمایی فرمایید. ممنون

© 1397 - کلیه حقوق متعلق به وب سایت ایران قرارداد می باشد.

طراحی و اجرا : coderoom.ir